• Новак
Складирање Кутија, Преносни Складирање Торба, Маски Организаторот за Рециклираат, Прашина Маска за Складирање Кутија за Спречување на Загадувањето 1 Пакет 10 Боја М

Складирање Кутија, Преносни Складирање Торба, Маски Организаторот за Рециклираат, Прашина Маска за Складирање

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Безбедност Материјали】 : Направени од храна одделение и еколошки материјали, складирање кутија е безбедно и мирис слободни, така што може да бидат сигурни да го користите. (Не Вклучувајќи Маска). 【ПРЕНОСНИ】 : Тенок и лесен дизајн, лесно да се носат, да ви помогне продавница маски во било кое време и да се стави директно во вашиот џеб или ранец. 【ЗАШТИТА】 : Прашина и влага-доказ, и може ефикасно да се спречи секундарната загадување на маската.Исто така, не грижете се за тоа како да се задржи на тоа привремено кога јадење. 【Пакет】 : стандардната големина е доволно само да се стави долу маска.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Кутија. 【ГАРАНЦИЈА & ПОДДРШКА】ние ви обезбеди со 24-часовен e-mail контакт сервис и 30-дневниот гаранција за парите назад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Европски Стил Кука во Собата, Виси Слика Алатка за Полнење Месинг Позлата да Зачувате Простор Анти- ' Рѓа Удобен

Направени од челик, прекалени јадро, месинг‑галвански да се спречи рѓа, издржливи и долготрајни.Аглест�

DEN 443.76

МОСТАР СТП Пена за Изолација Ленти,Вкупно 32ft Времето Соголување за Врати и Прозорци,Само селотејп за Запечатување

Силна запечатување : ефективни засолниште од ветрот и ветер, топлинска изолација, и очигледно намалувањ

DEN 2152.80