• Новак
Ranco Производ P30-3801

Ranco Производ P30-3801

DEN 3888.00

Достапност
Достапно за нарачка

8 60 Притисок Опсег (PSI) на Овој оглас е за секој. 8 60 Притисок Опсег (PSI) на Овој оглас е за секој.Техничка Спецификација Притисок Опсег (PSI) 8 до 60 Висина (Во.) 4 во Ширина (Во.) 5 3/8 во Длабочина (Во.) 2 3/32 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Кутија, Преносни Складирање Торба, Маски Организаторот за Рециклираат, Прашина Маска за Складирање

【Безбедност Материјали】 : Направени од храна одделение и еколошки материјали, складирање кутија е без�

DEN 215.76