• Новак
easel стојат Уметник Занает Материјали Сликарство Easel Екранот Стојат Железо Десктоп Телескопски Црна Преносни Патување Виткање Отворено Скицирање уметност easel

easel стојат Уметник Занает Материјали Сликарство Easel Екранот Стојат Железо Десктоп Телескопски Црна Преносни

DEN 4989.36

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е погоден за табела горниот цртеж, скицирање или слика.Тоа е, исто така, одлично стојат на подот за прикажува, скицирање или слика за поголемите платна.Одлично за уметниците и за студентите кои уживаат цртање и сликање на отворено и во студиото.Тоа е посебно дизајниран за лесно патување.Мала тежина,тоа е лесна за употреба и носат.Тоа е погоден за табела горниот цртеж, скицирање или слика.Тоа е, исто така, одлично стојат на подот за прикажува, скицирање или слика за поголемите платна.Одлично за уметниците и за студентите кои уживаат цртање и сликање на отворено и во студиото.Тоа е посебно дизајниран за лесно патување.Мала тежина,тоа е лесна за употреба и носат.Спецификации : Тип : Сликарство Easel Material : Железо Боја : Black Fold Големина : За 50x43cm Package се Вклучени : 1 x PC Сликарство Easel1 PC x Носи Торба Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Разноврсна дизајн кој може да се користи за да се поддржи и одржи платно или панели се насликани。.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Европски Стил Кука во Собата, Виси Слика Алатка за Полнење Месинг Позлата да Зачувате Простор Анти- ' Рѓа Удобен

Направени од челик, прекалени јадро, месинг‑галвански да се спречи рѓа, издржливи и долготрајни.Аглест�

DEN 443.76