• Новак
TEKTON 1/2 Инчи Вози Хексадецимален, Torx, TR Torx, Филипс, Дупчиња Малку Socket Set (52-Парче) | SHB92302

TEKTON 1/2 Инчи Вози Хексадецимален, Torx, TR Torx, Филипс, Дупчиња Малку Socket Set (52-Парче) | SHB92302

DEN 3079.20

Достапност
Достапно за нарачка

Полиран, хром-обложено заврши лесно да се брише чисти и е високо отпорна на корозија.Големини се како голем како е можно додека уште се може да се чита заедно со чашката е криви површината.Beveled внатрешна прирабници помош водич штекерот врз други алатки.вози метрички хексадецимален малку сокети : 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм; 10-компјутер.вози Филипс малку сокети : #0, #1, #2, #3; 10-pc.Вклучува 4-компјутер.Комплет вклучува Филипс, Дупчиња, Хексадецимален, и Torx® малку сокети во здрав, добро се означени случај.S2 челик малку е да притиснете-се вклопуваат во штекер за права, постојана врска која не може да се олабави со текот на времето.Sockets дојдат организирани во здрав случај што се карактеризира со силен резиња и јасно, лиен ознаки за секоја алатка.; 14-компјутер.Четири аретир жлебови обезбеди безбедна конекција со задржување на топката на еден диск алатка.TEKTON S2 челик битови се на прес-да се вклопат во штекер за права, постојана врска која не може да се олабави со текот на времето.Четири аретир жлебови обезбеди безбедна конекција со диск алатка.Големи, јасно умре-печат големина одбележување е лесно да се читаат и не можат да се носат надвор.Битови совети се изработени за да прецизни tolerances за силен ангажман со fastener глави.Совети се изработени за да го точниот tolerances за прецизно ангажман со сврзувачки елементи.вози инчен хексадецимален малку сокети : 1/4, 9/32, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4 во.вози дупчиња малку приклучоци : 3/16, 1/4, 5/16, во 1/2.Со внимателно контролирани процес обезбедува битови се прави.; 4-компјутер.Изработени од термички обработени S2 челик за скаменетото малку кој има парична казна геометрија со текот на времето.вози си игра-отпорни Torx малку приклучоци : TR20, TR25, TR27, TR30, TR40, TR45, TR47, TR50, TR55, TR60; Чување.Битови се притисне директно во штекер за трајна врска.вози Torx малку приклучоци : T20, T25, T27, T30, T40, T45, T47, T50, T55, T60; 10-компјутер.Машински да се прецизни tolerances за точно се вклопи со сврзувачки елементи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56