• Новак
Уметноста Снабдување-преносни цртање одбор A3A4 Уметник Скица Tote Одбор - Одлично за Училницата, Студио или теренска Употреба...

Уметноста Снабдување-преносни цртање одбор A3A4 Уметник Скица Tote Одбор - Одлично за Училницата, Студио или

DEN 1308.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Премиум Дрвен Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал(водоотпорен). ★Светлина-тежина и издржливи. ★Големина : 18.1" x 14.6" & 13.9" x 11,8". ★Удобна рачка овозможува преносливост. ★Совршен за сликарство, скицирање, цртање, дизајнирање и изработка на проекти од сите типови.Премиум Дрвен Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал(водоотпорен) Светло-тежина и издржливи Големина : 18.1" x 14.6" & 13.9" x 11,8"Совршен за сликарство, скицирање, цртање, дизајнирање и изработка на проекти од сите типови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76