• Новак
Неблагодарна Работа Ремени Во Светот Avanti Импулс P3 Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

Неблагодарна Работа Ремени Во Светот Avanti Импулс P3 Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

DEN 9576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние препорачуваме користење на Комерцијални 2-ply Замена Појас за Комерцијални Ситуации како што се спортски сали, Лични Тренери, Станбени Блокови и Висок Употреба Трчање.Се препорачува просек за користење до 3 часа дневно, од 3-7 пати неделно.Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.Неблагодарна работа Појас Информации Тип : Стандард 1-Ply, Премија 2-Ply, Комерцијални 2-Ply Профил : Топче за Голф Шема Врвот Боја : Црна Дното Боја : Бела/Сребрена Подмачкување : Силикони или Восок од Главните Карактеристики : Не се Водат Не Работ Навивам Издолжување на 1% Трајно Анти-статички Висока Потпора Врвот Површината Ниско ниво на Бучава Ниска Триење Висока Флексибилност Многу Прифатлива Брзо Delivery Difference Помеѓу Појас Grades Difference помеѓу Стандард 1-ply, Премија 2-ply и Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појаси : Стандард 1-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 1.Се препорачува просек користењето 6 – 12 часа на ден.2 мм подлога.8 mm дебели појас со 1.Неблагодарна работа Ремени во Светски рамки е една од најголемите stockists од прифатлива замена неблагодарна работа работи ремени во светот, со илјадници лесно достапни домашни и комерцијални ремени и стотици различни стандардна големина неблагодарна работа душеци.Ако вие не може да се најде на вашиот бренд или модел нема проблем само ПОРАКА од НАС , Ние сме држава на уметноста и целосно компјутерска, спојувалка за приклучување машини за направени за да се измери појаси.8 mm подлога.Се препорачува просечната употреба до 1 час дневно, 3-5 пати неделно.Било неправилна големина појас не е во парк ќе биде направена веднаш.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ : неблагодарна Работа Ремени во Светот испорачува неблагодарна работа појаси на повеќе од 185 Земји во светот.Премиум 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2. 30 Години во Фитнес Индустријата : да стекнат знаења изградена од тоа да биде во фитнес индустријата за над 30 години ќе бидете сигурни дека ќе го добиете точниот неблагодарна Работа Појас и Експерт советува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат