• Новак
Fellowes Галакси Жица Врзивно

Fellowes Галакси Жица Врзивно

DEN 13049.04

Достапност
Достапно за нарачка

Тонер кертриџ за прецизно печатење.Тонер е фиксна брзо да страница, спречување на тест.Поширок израз овозможува nuanced печатење.Висока јачина на звук печатење е идеален за големи канцеларија/тешки употреба.Компатибилен со Боја Laser Jet 2550/2820/2840/3000 Серија.За полесен начин да се создаде висок квалитет, врзани документи, Fellowes Галакси Жица Врзивно е идеален.Да се обезбеди дека сите на вашите документи се безбедно жица граница (до 130 страници), можете лесно да креирате извештаи за квалитет, прирачници и предлози.Удирање преку до 15 листови во исто време, со користење на Галакси никогаш не е време одземаат процес, со рачка која овозможува лесен операција.Овој пакет вклучува дополнителен комплет погоден за создавање на до 20 документи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат