• Новак
Нова Ѕвезда Foodservice 37784 Нерѓосувачки Челик Комерцијални француски Фрај Bagger со Двојна Рачка

Нова Ѕвезда Foodservice 37784 Нерѓосувачки Челик Комерцијални француски Фрај Bagger со Двојна Рачка

DEN 335.28

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од нерѓосувачки челик за флексибилни издржливост.Bakelite се справи со чува на ладно, дури и кога помфрит се топли.Брзо funnels помфрит или пуканки во торба.Им помага на промовирање на соодветна храна делење.Дизајниран за dual-предадени употреба.Торба вашиот пуканки и помфрит како професионалци се направи со овој сет на S/S Нова Ѕвезда Комерцијални Одделение француски Фрај Baggers.Овие dual-предадени индустриски кујнски алатки направена со нерѓосувачки челик инка и Bakelite рачки.Зголеми вашиот излез, додека за регулирање на вашата дел големини со овој прифатлива решение за ambidextrous готвачи насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56