• Новак
Xbox Еден Вентилаторот за Ладење, Amever Професионални Авто-Надворешен USB сензори Ладилникот со 2 Порти USB Хаб за Microsoft Xbox Една Конзола

Xbox Еден Вентилаторот за Ладење, Amever Професионални Авто-Надворешен USB сензори Ладилникот со 2 Порти USB

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Забрзување на XBOX ЕДЕН домаќин внатрешни циркулацијата на воздух.Намалување на температурата на домаќинот, лесен за употреба (XBOX ЕДЕН домаќин зависи од кодот за повикување во насока на воздухот влезот на прашина маска, а потоа се стави на USB приклучокот, а вентилаторот за ладење на домаќин USB порт, вметнете може.).Фан на два прекинувачи, H за висока брзина, Л рече ниска брзина на ротација, ИСКЛУЧУВАЊЕ на вентилаторот, ИСКЛУЧУВАЊЕ.Забрзување на XBOX циркулацијата на воздух, ЕДЕН од домаќин, исто така, донесе два USB extension, целосно не влијае на појавата на домаќинот, и paratical настап на домаќинот.Напојува од страна на конзола, нема други извори на енергија е потребно.Amever Професионални Авто-уреди со покажувач на Вентилаторот за Ладење Надворешни Кулер Фан со 2 Порти USB Хаб за Microsoft Xbox Една Конзола Спецификации : 1. Работен напон : DC5 V 2. работна струја : 600 MA 3. Брзината на вентилаторот : Две брзина е 6010 3700 PRM, една брзина е 4010 4100 PRM. 4. Издувните капацитет на воздух : 13.74 CFM 5. Фан ротација на ветер : Anticlockwise насока ротирачки 6. Материјал : ABS 7. Производи тежина : 190g (со исклучок на материјали за пакување).Примена : 1.Ние се дизајнирани и произведени за ладење вентилатор за ладење и забрза циркулацијата на воздух од вентилаторот. 2.Кога се користи, извади прашина маска во близина на воздухот на конзола. 3.Потоа приклучете го micro USB интерфејс на фан во конзола.Фан имаат две опрема. 4.H опрема изразат висока брзина на ветрот и L опрема изразат ниска брзина на ветрот.ИСКЛУЧЕТЕ го изразат исклучи. 5.Фан може да се забрза циркулацијата на воздух, и таа има две USB продолжен порта. 6.Тоа не влијае на појавата на конзола, и да се зголеми практичната изведба на конзола.Пакет се Вклучени : 1x USB Ладење Вентилатор за Xbox Еден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76