• Новак
G. S Сет на 7 Заградата Отстранување/Ставање Пинцети PLIER Ортодонтски Инструменти

G. S Сет на 7 Заградата Отстранување/Ставање Пинцети PLIER Ортодонтски Инструменти

DEN 1209.60

Достапност
Достапно за нарачка

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СЕТ НА 7 ЗАГРАДАТА ОТСТРАНУВАЊЕ / СТАВАЊЕ ПИНЦЕТИ PLIER ОРТОДОНТСКИ ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СЕТ НА 7 ЗАГРАДАТА ОТСТРАНУВАЊЕ / СТАВАЊЕ ПИНЦЕТИ PLIER ОРТОДОНТСКИ ИНСТРУМЕНТИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56