• Новак
Домашно милениче Превозникот Светла Птици Hummingbird Животни Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни Количка за Милени

Домашно милениче Превозникот Светла Птици Hummingbird Животни Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

DEN 744.00

Достапност
Достапно за нарачка

- Поместена Рамо, Рака : Оваа мачка или куче превозникот е лесно да се носат и продавница, која е поместена рамо, рака и да се справува.Лесно да се носат и продавница. - Лесен и Безбеден : Стави пакет на вашиот куфер директно, и вашето домашно милениче може да се движи напред со вас synchronously.Димензија : 17x10x11.Прилагодливи рамо, рака.Со удобно јагне сомот дното, има рефлективна појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.Назад рака може да се зацврсти на мачка или куче носител на вашиот багаж.Направете Вашето домашно Милениче Љубов Патуваат Нашите миленичиња превозникот нуди лесен начин за вас да се земе вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ви се случува да имаат глобални патување или само сакате да бидат со вас, нашите миленичиња превозникот ќе биде совршен избор.8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаенина,лесни, носат-отпорни, водоотпорен, трајни и лесни да се чистат.Функција : - Дише Мрежа Влезовите : три-страна влезот на страни, напред и на врвот не само што ќе обезбеди новак воздух и поширок приказ за вашето домашно милениче, но исто така лесно да се грижи за вашето домашно милениче.ПРЕНОСНИ &ПЕРАТ - Расклопна да се вклопи во вашиот багаж.Четири-страна мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто така лесно за вас да се провери на вашето домашно милениче.Дното подебели подлога може да се отстрани и машина-измиени.Мала ТЕЖИНА - 1.Не избере превозникот само врз основа на тежината, но вашето домашно милениче должина и висина.Влезот со мрежа вентилација, не само што обезбеди соодветна струење, но исто така лесно гледање на сценографијата.ако сте уморни од сметководствена рачки, на прилагодливи рамо, рака ви помогне hands-free сметководствена.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат