• Новак
Природен на Кожата и Систем за Третман од страна на Auntee Б Природни

Природен на Кожата и Систем за Третман од страна на Auntee Б Природни

DEN 719.28

Достапност
Достапно за нарачка

Сите Природни Состојки.Направен во САД.Ги комбинира Auntee Б Природни Егзема & Псоријаза Навлажнувачки Кожата Лекувам со Auntee Б Природни Кожата Поправка Тело Лекувам.Нашиот сите природни олеснување и поправка пакет е тука!Auntee Б Природни Егзема и Псоријаза Лекувам користи само со највисок квалитет од сите природни состојки за да се создаде нежна и ефективна формула.Секој освежување лизгајте ја заштитува вашата кожа од чешање, напукнување, црвенило и оток да остане мека и мазна.Стручно се во комбинација за : моментална и Трајна Олеснување Интензивна Хидратација на Кожата и Крем Намалување на Кожата, Оток и Црвенило Auntee Б Природни Кожата Поправка Тело Лекувам користи само со највисок квалитет од сите природни состојки за да се создаде нежна и ефективна формула совршен било кожата.Исполнет со мешавина од билки и екстракти, секој удар слоеви на брзо дејство на исцелување решение дека помага во многу кожни заболувања, вклучувајќи : Пукање Крварење Изгореници ја Намалува појавата на лузни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат