• Новак
AB Дизајни 6980ABD XL Решенија Кутија со Отстранлив Dividers, Големи Дома Чување Организација на Сад, Јасно Пластика

AB Дизајни 6980ABD XL Решенија Кутија со Отстранлив Dividers, Големи Дома Чување Организација на Сад, Јасно

DEN 528.24

Достапност
Достапно за нарачка

Домашна Организација Box : ова преносни кутија има 7 фиксна прегради и 9 отстранлив dividers обезбедување на сопствени можностите за складирање за секоја извршена на материјали во вашиот дом.Материјал : XL Решенија Кутија е направен од полипропилен трајни доволно да се спротивстави носат & солза.На dividers нудат максимална соба да се прилагодите на просторот, со што на чување повеќе разноврсна.Направени во САД : Семејство во сопственост и со гордост се направени во сад на Америка.Smart Затворање : Заштита на вашите лични предмети со сигурен брави да се задржи на содржината обезбедени во внатрешноста.Контрола област, го прави лесно да се носат satchel.Можете лесно може да магацинот овие садовите за складирање дома, во кујна, канцеларија, или плакарот!.Детали за производот : Решенија XL Кутија мерки 15.25 x 8.875 x 3 во.Оваа кутија доаѓа во проѕирна боја.AB Дизајни XL Решенија Кутија со Dividers е проѕирен полипропилен (пластични) кутија со обезбеди не-истури брави.Кутијата има отстранлив dividers за сопствени опции за складирање.Направени со јасно пластика за брзо и лесно идентификување на содржината во внатрешноста.Нема повеќе да се копа низ фиоките да се најде вашите мали резерви!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат