• Новак
Дрвото Нови Пчела Sony Playstation 4 PS4 Конзола за Ладење Вентилатор со 4 Полначи и 2 Дополнителни USB Порти, Новите Единствени Дизајниран ps4 Додатоци

Дрвото Нови Пчела Sony Playstation 4 PS4 Конзола за Ладење Вентилатор со 4 Полначи и 2 Дополнителни USB Порти,

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сите-Во-Едно : PS4 конзола вертикална стојат+ кулер+ 4 шок Станица за полнење+ USB ХАБ. 3 Големи Cooling Fans : да се Чува на вашиот Playstation 4 кул и смири со вертикална ладење застане.Нема потреба да се грижите за вашиот ps4 прегревање и горење на вашата маса од долги часови на игра. 4 Станица за Полнење : станица за Полнење со 4 полначот пристаништа за полнење да се појави на двете PS4 е во шок контролори истовремено , заштеда на време кога треба да ја полните контролори.Простор за Заштеда на енергија Дизајн : Нормално вашиот ps4 седи хоризонтална преземањето на просторот во рамките на вашата соба.Сепак, со ова вертикална стојат, вашиот ps4 сега стои вертикално, заштедувајќи ви многу на соба простор додека ладење на вашиот ps4 во исто време.Мултифункционален : 2 USB порти со моќен излез за полнење.Дрвото Нови Пчела ново дизајнирани Play Station ладење вентилатор со 4 полначи.Чувајте ја вашата конзола за стабилна, додека вертикалните со контролер за полнење функција, уникатен изглед дизајн, модерен и кул, точно одговара за ps4 конзола и контролори, кулер вентилатор за ps4 конзола,3 вграден фанови да ги растера топлина од вашата конзола, да се подобри работниот животен век, четири контролори може да се полни истовремено, едноставна операција, се прошири usb порт, полнењето или да се поврзете со други usb порт уреди.Погодни за повеќе објекти, без дополнителни напојување потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76

Складирање Кутија, Преносни Складирање Торба, Маски Организаторот за Рециклираат, Прашина Маска за Складирање

【Безбедност Материјали】 : Направени од храна одделение и еколошки материјали, складирање кутија е без�

DEN 215.76