• Новак
Tervis 24 мл. Шише За Вода Капак

Tervis 24 мл. Шише За Вода Капак

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој уникатен и функција исполнет капак е единственото нешто што може врвот нашата Шишиња со Вода.Јамка за лесна за носење & приложување на опрема.Машина за миење садови безбедно - топ рек само.Шарки флип врвот, Latch не се заклучи на своето место.Произведени во Америка.Додадете излив на забава боја на вашиот Tervis 24 мл.Шише за вода со удобен, шарени Шише за Вода Капак.Капакот е лесно да се отвори, флип-топ дизајн и може да кука на ранец.Тоа е исто така одличен начин да го персонализирате вашиот шише за вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76