• Новак
MAUL Магнетни Paperclip Носителот, Ø 73mm, H66mm, Сина

MAUL Магнетни Paperclip Носителот, Ø 73mm, H66mm, Сина

DEN 533.04

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени во Германија, оригиналниот клип фармацевт од MAUL.Завртете го paperclip кутија на главата, се тресат, staples се држиме до магнетното јадро.Голем капацитет : Ø 7,3 см, висина 6 cm.Paperclip уредно е направен од шок-доказ пластичен материјал.Клипови секогаш при рака, лесно да се отворени за брз пристап.Клипови секогаш при рака.Произведени во Германија, гаранција 3 години.Централната магнет.Шок-доказ пластичен материјал.Голем капацитет. Ø 7,3 см, висина 6 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76