• Новак
Неблагодарна работа Ремени во Светот KPT 4610 неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

Неблагодарна работа Ремени во Светот KPT 4610 неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

DEN 9576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Неблагодарна работа Појас Информации Тип : Стандард 1-Ply, Премија 2-Ply, Комерцијални 2-Ply Профил : Топче за Голф Шема Врвот Боја : Црна Дното Боја : Бела/Сребрена Подмачкување : Силикони или Восок од Главните Карактеристики : Не се Водат Не Работ Навивам Издолжување на 1% Трајно Анти-статички Висока Потпора Врвот Површината Ниско ниво на Бучава Ниска Триење Висока Флексибилност Многу Прифатлива Брзо Delivery Difference Помеѓу Појас Grades Difference помеѓу Стандард 1-ply, Премија 2-ply и Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појаси : Стандард 1-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 1.Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.Се препорачува просечната употреба до 1 час дневно, 3-5 пати неделно.Овие може исто така да се нарече работи ремени, неблагодарна работа подвижна лента, неблагодарна Работа чекори појас, неблагодарна работа џогирање појас, неблагодарна Работа Работи Појас итн.2 мм подлога.6 mm дебели појас со 0. 30 Години во Фитнес Индустријата : да стекнат знаења изградена од тоа да биде во фитнес индустријата за над 30 години ќе бидете сигурни дека ќе го добиете точниот неблагодарна Работа Појас и Експерт советува.3 mm дебели појас со 0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат