• Новак
Skylanders SuperChargers, Гигантите 5 Pack Возило Starter Пакет! 4 Возила, 2 Карактери

Skylanders SuperChargers, Гигантите 5 Pack Возило Starter Пакет! 4 Возила, 2 Карактери

DEN 878.40

Достапност
Достапно за нарачка

Skylanders Super Chargers, Гигантите 5 Pack Возило Starter Пакет! 4 Возила, 2 Карактери. 4 Возила : Џет Поток, Стелт Жило, Гори-Циклус, Ломотене Splasher. 2 Карактери : Хексадецимален, Ураганот Џет-Vac.Не машина специфични.Skylanders Super Chargers, Гигантите 5 Pack Возило Starter Пакет! 4 Возила, 2 Ликови, 4 Возила : Џет Поток, Стелт Жило, Гори-Циклус, Ломотене Splasher, 2 Карактери : Хексадецимален, Ураганот Џет-Vac, машина Не се специфични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76