• Новак
MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Шарени Велигденски Јајца Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Вратот Massager

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Шарени Велигденски Јајца Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Симпатична Модел Нашиот автомобил анти удар подлога има симпатична модели.Едноставно бришење матен стапалки и нечистотија надвор со мокра сунѓер или крпа.Нема машина за миење е потребно!. [Предности] : Скриени пластични токи, и не влијае на удобноста на предните седишта.tag2 може да го привлече вашето дете внимание и да возење забавно и пријатно.Мулти Складирање Џебови Во прилог на корне превенција, нашата анти-удар влошки, исто така, вклучуваат хартија totwel складирање торба, пијалаци складирање торба, невидлив телефон торба,се нацрта на хартија ткиво кутија.Пакет се Вклучени Само еден складирање торба!!.На дното е анти-удар подлога и куките се додаде за да се направи тоа се повеќе стабилни.Шарени Велигденски Јајца столче Назад Заштитник е доволно голем!Анти-удар влошки може да и ги покрие задниот дел на предните седишта за да се заштити вашата ткаенина или кожа седишта од нечистотија, гребнатини и остатоци лево од страна на децата започна далеку од тврдоглави дамки.9 инчи, кој е погоден за повеќето возила, како на пример автомобили, спортски автомобили, мали камиони или комбиња.И ние го напушти штетни хемикалии за да се задржи безбедно и среќно.Тоа е многу лесен и лесно може да се инсталира и укината.[Големи Димензии] : Овој автомобил задното седиште организатор мерки 25.Нашиот автомобил складирање џебовите е доволно голем да ги покрие задниот дел на возачот и совозачот места да се заштити од гребнатини, пет гребнатини, и валкани чевли марки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат