• Новак
Хексадецимален Socket Set Завртка, Копачка Хексадецимален Штекер Завртки Првенство Точка Завртка Црна Јаглерод Челични Навртки со 12.9 Одделение Јаглероден Челик за До?

Хексадецимален Socket Set Завртка, Копачка Хексадецимален Штекер Завртки Првенство Точка Завртка Црна Јаглерод

DEN 2047.20

Достапност
Достапно за нарачка

Оксидација површина по завршувањето обезбедува овие сет завртки насловната на ' рѓа и заштита од корозија.Овие сет завртки се направени од 12.9 одделение јаглероден челик за висока цврстина, издржливост и долг животен век.Тие се повеќенаменски хексадецимален штекер главата во собата завртки кои можете да едноставно се вози со хексадецимален копче.Добиете овие вкупно 200 парчиња завртки, па нема да се работи надвор на хардвер продавница за сет завртка за подолго време.Постојат 8 заеднички големини и може да се концентрира на вашиот проект, без да се грижиш за да не имаат точни завртки.Опис : сет завртката е еден вид на завртка генерално се користи за да се обезбеди објект во рамките на или против друг објект без користење на орев.Најчестите примери за обезбедување макара или опрема за окното.Поставете завртки се целосно навој и нема глава проектирање на минатото на главните дијаметар на завртката тема.Овие сет завртки се должи главно, со внатрешна-wrenching хексадецимален штекер диск.Карактеристики : Овие сет завртки се направени од 12.9 одделение јаглероден челик за висока цврстина, издржливост и долг животен век.Оксидација површина по завршувањето обезбедува овие сет завртки насловната на ' рѓа и заштита од корозија.Тие се повеќенаменски хексадецимален штекер главата во собата завртки кои можете да едноставно се вози со хексадецимален копче.Постојат 8 заеднички големини и може да се концентрира на вашиот проект, без да се грижиш за да не имаат точни завртки.Добиете овие вкупно 200 парчиња завртки, па нема да се работи надвор на хардвер продавница за сет завртка за подолго време.Карактеристики : Материјал : 12.9 одделение јаглероден челик Завршна Површина : Оксидација Боја : Црна Големина и Количина : M3x3mm 25pcs M3x4mm 25pcs M3x5mm 25pcs M3x6mm 25pcs M3x8mm 25pcs M3x10mm 25pcs M3x12mm 25pcs M3x14mm 25pcs Пакетот Вклучува : 200pcs x Завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56