• Новак
КПД Индустрии 402815 Stor-X Гориво и Стабилизатор - 8 мл.

КПД Индустрии 402815 Stor-X Гориво и Стабилизатор - 8 мл.

DEN 301.20

Достапност
Достапно за нарачка

Не придонесе да се индукција систем депозити.Држи гориво свежи и до една година.Не VOC Согласност за Калифорнија & преку ШАЛТЕР.Супер Концентриран.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Инхибира формацијата на лакови, пероксиди и непцата со бензин, дизел гориво и авијација гориво за време на чување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56