• Новак
TOADDMOS Персоналните Печати Шише за Вода Превозникот,Изолирани Neoprene Шише за Вода Носителот Торба Случај Торбичка Маска,Прилагодлив Рамо, Рака,Одговара за не ' Рѓосува

TOADDMOS Персоналните Печати Шише за Вода Превозникот,Изолирани Neoprene Шише за Вода Носителот Торба Случај

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Нашата шише за вода носител е направен од висок квалитет на трајни neoprene,мека,еластичен,удобен и лесен,машина перат.Тоа е исто така лесно да се чисти и временските отпорни.Димензии : Должина-10.24 инчи,со Дијаметар-3.74 инчи.Тоа одговара за 32oz стакло или пластика шише.На neoprene се протега да се вклопи добро и добро изолирани за нерѓосувачки stell,стакло,пластични шишиња,спорт и енергетски пијалаци и повеќе.Функционална : 1)Симпатична дизајн на шише за вода превозникот ќе и заштита на вашиот шише површина од тоа да биде изгребани,стружење.2)Да се задржи водата ладно или топло,и да ја задржите шишиња од потење.2)Може да се одржи речиси секоја редовна големина шише за вода и дополнителни рака вклучени која може да се прилагодува на рамо, рака за преку рамо.Occassion : Совршен за планинарење,фитнес,трчање или голема за раце бесплатно одење.Совршен Подарок : Нашата Шише за Вода Превозникот Торба Случај е убав личен подарок за семејство или пријатели.Постојат различни бои и модел за да изберете од,како галакси,крава,леопард,пеперутка,флорални,сончоглед,животни итн.Двете деца и возрасни ќе сакаат да го користат.Карактеристики : Добро направени На пијат шише ракавот е пренослив и се многу корисни за внатрешна и отворено употреба,како што се кампување,пливање,возење,риболов и други активности На рака работи, како и над-во-рамото носат или крст-тело што е лесна за носење.Лесно да се чисти,машински перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56