• Новак
2 парчиња Директна Замена за Светлата Собранието Компатибилен со Dodge Ram меморија 09-18ч,предните Светла со Хром Домување Килибар Агол

2 парчиња Директна Замена за Светлата Собранието Компатибилен со Dodge Ram меморија 09-18ч,предните Светла

DEN 705.60

Достапност
Достапно за нарачка

{Материјал} ABS Пластика/Поликарбонат Леќа,Druable и Долг животен Век. {Светилки Информации} Употреби 9005 Висок/H11 Ниска Зрак.Не Светилки,Повторна Употреба На Постоечките. {Изглед Надградба} Периодично Ажурирање Фарови за да се Зголеми Возење Безбедност и Донесе Нов Изглед на Вашето Возило. {Лесна Инсталација} Не Модификација или Дупчење е Потребно,Едноставно се Вметнува во Возилото Постојните Инсталации Темперамент. {Пакетот Вклучува} 1 X Пар на Фарови (Лево & Десната Страна).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76