• Новак
IEason,Гроздобер Класичен Мажите е Водоотпорен Датум Кожа за на Рака Спорт Кварц Војска Види (Кафе)

IEason,Гроздобер Класичен Мажите е Водоотпорен Датум Кожа за на Рака Спорт Кварц Војска Види (Кафе)

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤Движење : Кварц. ❤Watchcase Дијаметар : 4.2 cm прибл. ❤Пакет Содржина : 1x се види. ❤Кварц Часовници, Накит Часовници Спорт рачен часовник : Луксузни Часовници Секојдневен кварц види Casual Watch Жените рачен часовник се Зголеми Поле Види Шарм Едноставен рачен часовник Мода Накит Подароци Аналогни Види Гроздобер Види Ретро кварц се види Мода Жените Мода Рака Часовници Светол Фустан Додатоци Челик Жените Водоотпорен Хривнија dial Класици Жените се Види од не ' Рѓосувачки Челик Часовник Кожа за на Рака Гроздобер Часовници Злато Види Жените Види LED Види Дигитален часовник Едноставно кожа watche. ❤Функција : √ 100% Нов и висок квалитет на √ Пол : Мажи √ Мода Прекрасна И Висок Квалитет на Трендовски Види! √ Движење : Кварц √ Watchcase Дијаметар : 4.2 cm прибл. √ Watchcase Дебелина : 1.2 см околу √ Бенд Должина : 26.5 cm прибл. √ Бенд Ширина : 2,2 см прибл. √ Бенд материјал : Кожа √ Случај материјал : не ' Рѓосувачки Челик √ ЗАБЕЛЕШКА : Дневна Отпорен на Вода.Можете да го носат миење на вашата страна.Но, не се за пливање! √ Пакет содржи : 1 x види За "IEason" 1. "IEason" е моден бренд со седиште во Кина и регистрирана трговска марка, на само овластени продавачот на "IEason" брендирани производи.Целосна линија на додатоци за сите видови на електронски производи, убавина, телефон додатоци предмети, облека, играчки, игри, дома, кујна и така натаму. 2. "IEason" обезбедуваат различни видови на големо производи по најниска можна цена за вас, добредојдовте на нашата продавница и го добиете она што го сакате !!!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат