• Новак
BesYouSel 10 Парчиња Уво Пирсинг Пушки Без Болка Пирсинг Пиштоли за Еднократна употреба Безбедност Стерилни Уво Пирсинг Пиштол Алатки со Уво Студ за Уво Пирсинг Игли Пи?

BesYouSel 10 Парчиња Уво Пирсинг Пушки Без Болка Пирсинг Пиштоли за Еднократна употреба Безбедност Стерилни

DEN 245.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ 1. Производ Материјал : за еднократна употреба пирсинг пиштоли се направени од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик.Висок стандард одделение од нерѓосувачки челик обетки, чиста пакување, едноставна операција, лесен и брз. ★ 2. Широка Примена : Погоден за професионални пирсинг и пирсинг дома.Тој е дизајниран механички, така лесен за користење што можете дури и може да се направи на уво пирсинг со себе. ★ 3. Лесен за Користење : уво пирсинг пиштол е дизајниран за лесно зафат и на врвот е прецизен да пирсинг положба, па можете лесно да ја најдете точната локација на точно. ★ 4. Пакет : Секој пакет е комбинација 10pcs за еднократна употреба на уво пирсинг оружје со вграден-во уво studs.Комплетен сет за пункција алатки за вас. ★ 5. Услуги на клиентите : Посветеност на одлични производи.Ако имате било какви проблеми околу оваа уво пиштол кит, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе услуга за вас во секое време.Име на производ : Bes You Sel 10 парчиња уво пирсинг пиштоли Боја : Сина Количина : 10pcs 1. 100% сосема нов и висок квалитет, практична и издржлива 2. За еднократна употреба, лесно за ракување, лесно да се лоцира посочи каде што сакате дупка за да биде точно 3. Тој е дизајниран механички, така лесен за користење што можете дури и може да се направи на уво пирсинг со себе 4. Безболно, без инфекција, без воспаление Како да го користите : 1. Стави увото студ во адаптерот 2. Прилагодување на тензија регулаторот да се заклучува позицијата 3. Стави пиштол на уво и целта на позицијата (earlobe), држете го предизвика да се врати на уво студ лулка Топло совети : Исчисти и пиштол и studs, пред и по употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76