• Новак
Вода Flosser Cordless Заби Почиста - Батерија Водоотпорен Преносни Вода чистење со Конец за заби со 4 Џет Совети, 3-Режими Стоматолошки Орален Irrigator за Патување, Дома, Протез?

Вода Flosser Cordless Заби Почиста - Батерија Водоотпорен Преносни Вода чистење со Конец за заби со 4 Џет Совети,

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Длабоко Чистење со 1800 пати/минута висок притисок на вода пулсот : На cordless вода flosser може да моќно чисти заробени храна остатоци кои традиционалните миење на забите може да не се постигне.Флексибилност ➤Одлично за луѓе со импланти, протези и ортодонтски апарати. 3 Чистење Начини за да се исполнат различни орална нега потреби во различни орален услови ➤Нормално:За отстранување на честички од храна заробени помеѓу забите;➤Мека: За нежно чистење на чувствителни непца; ➤Пулсот: За подлабока пенетрација, масажа на непцата и испирањето помеѓу забите и непцата.Ве молиме обидете се да се мека режим прво,и откако ќе се прилагодени на тоа, ќе може да користат и други начини како ви се допаѓа. ➤Погоден за Викенд Патување, Долг Одмор или секојдневно се користи во Office/Home.Тоа е многу полесно да се чисти внатрешноста на резервоарот за вода поради Отворен Резервоар и Монтажни Дизајн.Тоа му дава на забите со конец извонредност со практичноста на се cordless и батерија.Интелигентен Дизајн со Три Чисти форми, како и Non-volatile Memory Функција : Cordless заби почиста е Нормално, Мека, Пулсот начини за изборот, кој може да се задоволат различните чисти потреби.Преносни Вода Flosser со Совети Кутија за Патување : Подвижни орален irrigator со патна торба и авион совети кутија, совршено за носење вода flosser и совети додека патуваат, или да ја користите дома,канцеларија, и хотел.Високо ефикасност во подобрување на здравјето на непцата и забите, чистење. 300ml крупните Монтажни Cleanable Резервоарот за Вода : 300ml вода резервоарот совршен за доволно и непрекинато орален забен конец без пополнување на вода повторно и повторно.Тоа може да биде многу тешко за луѓето со протези за користење забен конец околу жици на своите протези. ➤Сосема 4 различни бои замена Џет Совети овозможи за повеќе корисници, идеален за целото семејство употреба. ✔ Specifications Water Волумен : 300ml Ленти Ниво : IPX7 Вода Притисок : 30-100 PSI Пулсот Фреквенција : 1400-1800 пати/мин Батерија : 1400m Ah Литиум Батерија на Полнење : 4 часа Адаптер : DC5 V,1 A Моќ : 5 W ✔ Корисни Совети : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56