• Новак
RWS Meisterkugeln Професионални Линија Прецизност Воздушна Пушка на Пелети Пиштол Пелети

RWS Meisterkugeln Професионални Линија Прецизност Воздушна Пушка на Пелети Пиштол Пелети

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

калибар : 0.177. количина : 500 пелети.Овие RWS пелети се дизајнирани за натпревар-одделение точноста во областа на целните групи и на други целни снимањето настани.Овие високо прецизни пелети композиции и дизајни се усовршуваа преку супериорен производство техники со исклучително строга контрола на облик и тежина.Достапни во .177 и .22 calibers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56