• Новак
Erosebridal Гејмер Опремени Лист Кралицата Големина за Момчиња Деца чаршаф Црна, Зелена,Игри Постелнина Сет Конзола Опремени Кревет Листови,Симпатична Цртан филм Тинеј

Erosebridal Гејмер Опремени Лист Кралицата Големина за Момчиња Деца чаршаф Црна, Зелена,Игри Постелнина Сет

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

✿ За нега на Инструкции - Машина за миење ладно (до 40°C); не кајгана; собори сува или железо на нормална температура.Нашиот специјализиран во Домашен Текстил и ние се придонесе да се обезбеди најдобра услуга на клиентите и производ.High-end Опремени Лист Поставени Модел Сет Постелнина, едноставно украсување вашите простории во секое време сакате, со што ќе се чувствуваат свежо и за годината употреба!Долготрајни : Изработени од 100% полиестер микрофибер Големина Информации : : Твин големина (2 парчиња Опремени Лист сет) : 1 Опремени Лист 39"W x 75"L x 16"H(99 x 190 x 41cm), 1 pillowcase 20" x 30"(51x75cm). ✿ Одличен Подарок : Најдобро за секоја соба во вашиот дом - спалната соба, гостинската соба, детска соба, RV, одмор дома.Ние сме посветени на обезбедување на имате одличен искуство, од моментот кога ќе поставите вашата нарачка, додека спиеш на вашата нова постелнина прв пат.Како ноќта на Вештерките, Црн петок, Мајки и Татковци, на Вљубените ,Мајка - Татко Ден Сајбер понеделник, Божиќ, итн.Суши брзо на ја собори сува ниска,потрајни од памук.Персонализирате вашата спална соба : Прекрасен дизајн и печатење шарени, прави вашата спална соба уникатна и носи прекрасен сон.Пакет содржи : 1* опремени лист, 1*Pillowcase ЦЕЛ СЕГА, ризик - слободни.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели.Одличен подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ.Кралицата големина (3pcs Опремени Лист сет) : 1 Опремени Лист 60"W x 80"L x 16"H(152 x 203x 41cm), 2 pillowcase 20" x 30"(51 x 75см).Полна големина (3pcs Опремени Лист сет) : 1 Опремени Лист 54"W x 75"L x 16"H(137 x 191x 41cm), 2 pillowcase 20" x 30"(51 x 75см).Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги реши сите проблеми, онолку колку што ќе контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76