• Новак
Ткаенина Туш Завеса за Бања,Темно Сива Ombre Туш Завеса со Куки, водоотпорен Бања Завеса Лагер, Луксузни Спа Декоративни Бања Завеса, Хотел Квалитет, Перат, 72x72 Инчен

Ткаенина Туш Завеса за Бања,Темно Сива Ombre Туш Завеса со Куки, водоотпорен Бања Завеса Лагер, Луксузни Спа

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ & ВАФЛИ СТИЛ : Нашата ombre бања завеси се направена од 100% увезени полиестер ткаенини.На вафли ткаење процес го прави нашето туш завеса повеќе текстура и додадете повеќе домот елементи во вашата бања со еден тон тебе стил.СПА-КАКО ЧУВСТВО : Оние крпа туш завеси не само практични бања завеси,но, исто така, одлично бања оркестарот додатоци за создавање на убава спа-како чувство во вашата бања.Идеален за тушеви и кади за вашиот дом, campers, мотели, хотели, ученичките домови и повеќе.ОТПОРЕН на ВОДА : Ние додадете водоотпорен слој на површината на тебе туш завеса, водата се допаѓа јавните на површината на lotus leaf,и тоа ќе ти се лизга надвор лесно, кои се заштити ткаенина туш завеса од влага.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата 72"x72" туш завеса доаѓа со 12 засилен копчиња и 12 нерѓосувачки куки.Лесно да се инсталира,да ги симнат и слајд.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење со ладна вода, не кајгана и собори сува на ниско ниво.Материјал : Полиестер Ткаенини.Стил : Вафли ткаат текстура.Водоотпорен туш завеса се справат со влажни бања средина.Создавање на спа-како искуство за вашето семејство со овој елегантен тебе туш завеса од Joywell апарати за Домаќинство,кој е совршен начин да го прослават вашиот беспрекорен стил и дишат нов живот во вашата бања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56