• Новак
Viesyled Внатрешни работи Доведоа Автомобил Атмосфера Светла Под Цртичка Автомобил Осветлување со Автомобил Полнач RGB Безжична Bluetooth Стан Синхронизација на Звук и Вод

Viesyled Внатрешни работи Доведоа Автомобил Атмосфера Светла Под Цртичка Автомобил Осветлување со Автомобил

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Мулти Бои & Начини за Вашиот Избор]внатрешни работи автомобил светла доаѓаат со RGB LED лента вклучени над 64 бои и DIY боја.уживајте промена на боја, светлина, музика режим. [Музика Sensor]автомобил светла за внатрешни работи, изградена-во висока чувствителност микрофон звук-чувствителна функција, спектар со светлина и бои прилагодување на автоматски база на амбиенталниот звук, и тогаш автомобил led светла ќе ги промените нивните бои по музика со ритам за да се обезбеди вашиот автомобил со различни светла. [Лесно да се Инсталира & Силна Лента]автомобилот led лента, светлата за внатрешни работи со супер-силно лепило и долготрајни врски, нема потреба да се соберат на лента на светлина, полесно да го инсталирате, и се кријат, да ги задржи вашиот автомобил чиста и уредна. [Надгради Автомобил led светла]Употреба на СТАН Контрола преку Bluetooth, Можете лесно може да се оди за вклучување/исклучување. [Купи со Доверба]нашето ветување : Ако имате било какви проблеми со производот,ве молиме високи до нас веднаш.Ние сме мило да ви помогне да ги реши сите проблеми.Дел број : Viesyled Лента Led Светла.Компатибилен со возило тип : Патнички Автомобил.Одговара тип : Универзална Одговара. 1.Кул Ефект и Боја Опции.1)Вид Уред : RGB Автомобил Декоративни Светлина Лента. 2)Лента Светлина Количина : 4 ПАРЧИЊА.3) LED Кол : 5 КОМПЈУТЕРИ за една лента на светлина.4)Напон : DC 5-24 V.5) Линк Порт : запалка приклучок за порт.6)Пакет Бесплатно за Појавување на : 1 запалка приклучок за глава 2.НАПОМЕНА : ве Молиме да ја исчистите површината од каде што ќе се инсталира на Автомобил LED Лента, Светлата.Ве молиме скенирање на кодот и да ја преземете СТАН, а потоа можете да го контролира автомобилот светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56