• Новак
Canoogles Лав погоден за носене Маскирани Ќебе за Деца, Ќебе Качулка, Мека, Пријатна Маскирани Руно Ќебе, Машина Перат, 40 H x 50 W, Една Големина

Canoogles Лав погоден за носене Маскирани Ќебе за Деца, Ќебе Качулка, Мека, Пријатна Маскирани Руно Ќебе, Машина

DEN 718.80

Достапност
Достапно за нарачка

Лав Маскирани Ќебе : Детска љубов занимаваат копија и одржување на атмосфера додека да стане cuddly кралот на ѕверови.Траен Мекост : Висок квалитет, супер меки, 100% полиестер руно материјал носи добро со години.Забава Карактеристики : Светли, живописни бои, ушите, мане & лав шепа џебови за да им помогне го задржи малку раце топли.Лесно Нега : Деца сакаат дека тоа е удобно, родителите сакаат дека тоа е машина перат.Една Големина За Сите : Големи 40" H x 50" W димензии се направи ова ќебе голем одговара за деца на возраст од 3-12.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат