• Новак
Берберот Стол,Хидраулични Берберот Стол Коса Салон За Убавина Стол Стил, Опрема,C (Боја : Б)

Берберот Стол,Хидраулични Берберот Стол Коса Салон За Убавина Стол Стил, Опрема,C (Боја : Б)

DEN 23653.44

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е многу погодна за секој салон за убавина, бербер, tattoo shop, коса салон, ноктите продавница, итн.Пакет Содржина : 1 x берберот стол.На подложка за нозе може лесно да се прилагоди на висината на стол.Берберот стол е погодна за салони, берберот продавници, тетоважа продавници, фризери, ноктите продавници, итн.Можете лесно може да се прилагоди на висината на стол со зајакнување на подножјето на менувачот.[Сигурен квалитет] : берберот столот е направен од лесен-за-чистење со висока густина пена со добра пропустливост на воздух.

Спецификацијата

Name:
Barber Chair
Sponge:
high-density rebound sponge
360° rotation:
stop at any angle
Up and down lifting:
adjustable lifting function
Paint process:
smooth and shiny surface, anti-corrosion and wear-resistant
Adjustable height (from ground to top):
34.6-38.5 In
Cushion length:
23.6 In
1. Please refer to the size. A slight measurement error is allowed within the normal range. :
2. Due to the monitor, camera or other factors, some color differences may be caused, please refer to the actual project. :
Package Contents:
1 x barber chair :

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Кутија, Преносни Складирање Торба, Маски Организаторот за Рециклираат, Прашина Маска за Складирање

【Безбедност Материјали】 : Направени од храна одделение и еколошки материјали, складирање кутија е без�

DEN 215.76