• Новак
Стандард, Трајни производи за Замена на Делови SIM & SIM/ТФ-Картичка Фах Компатибилен за Redmi 4X за мобилен телефон (Големина : Sp4226s)

Стандард, Трајни производи за Замена на Делови SIM & SIM/ТФ-Картичка Фах Компатибилен за Redmi 4X за мобилен

DEN 1360.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од врвен квалитет електронски материјал, издржлив и безбедно, стандард замена на делови.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Професионалната инсталација е препорачливо.1. SIM &SIM / Micro SD картичка послужавник за Redmi 4 X2. Замени скршен или нефункционален one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping Types : SIM Картичка Послужавник , Micro SD картичка послужавник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56