• Новак
Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии, Прстени за Патување Употреба

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

DEN 2023.20

Достапност
Достапно за нарачка

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала тежина и преносни, совршен за патување употреба.Гума запечатување околу маска е направен за да се зголеми стегање, внимателен дизајн.Кутија тело е во транспарентна држава, па содржината на кутијата може да се види јасно и тоа е лесно да се преземе.Усвојува храна одделение PP материјал, безбедно и еко‑пријателски, здрав и хигиенски, цврсти и издржливи.Голем капацитет, широк спектар на примена, може да се користи за складирање на електронски компоненти, батерии, прстени, накит, коса додатоци и сл.Функција : 1. Усвојува храна одделение PP материјал, безбедно и еко‑пријателски, здрав и хигиенски, цврсти и издржливи.2. Кутија тело е во транспарентна држава, па содржината на кутијата може да се види јасно и тоа е лесно да се преземе.3. Гума запечатување околу маска е направен за да се зголеми стегање, внимателен дизајн.4. Голем капацитет, широк спектар на примена, може да се користи за складирање на електронски компоненти, батерии, прстени, накит, коса додатоци и сл.5. Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала тежина и преносни, совршен за патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Складирање Box Material : PP+Rubber Scope на Примена : Електронски компоненти, батерии, прстени, накит, коса додатоци за складирање boxes Product Големина : Прибл. 14 х 9 x 6cm / 5.5 x 3.5 x 2.4 во Пакет Листа : 1 x Складирање Box Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Storage Box
Material:
PP+Rubber
Scope of Application:
Electronic components, batteries, rings, jewelry, hair accessories storage boxes
Product Size:
Approx. 14 x 9 x 6cm / 5.5 x 3.5 x 2.4in
Package List:
1 x Storage Box :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76