• Новак
Belinlen 16 Pack 4 мл Пластични Мали Стискаш Condiment Шишиња со Црвена Совет Капи - Совршени за Мирудии, Масло, Ketchup, Сосови, Шлаг, Уметности и Занаети–Мулти Цел да се Притисне Ш?

Belinlen 16 Pack 4 мл Пластични Мали Стискаш Condiment Шишиња со Црвена Совет Капи - Совршени за Мирудии, Масло,

DEN 1663.20

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за готвење, барови, ресторани, уметности и занаети, храна, фестивали, кампување, BBQs, caterings, уметности и занаети и повеќе.Нема повеќе конфузија, сомневајќи или мирис.Користете Бонус инка за да се подобри фрлаат процес.Пакет Содржи : 16 пакет на 4oz (120ml) squeezable squirting шишиња со 16 компјутери црвено совет капи.Совршен за било каква течност што ми доаѓа на ум.Кога ќе полн со шише, тоа капацитет е 150 ml(околу 5 мл).Нашите стискаш шишиња се направени од високо квалитетна BPA free и LDPE пластика.Доаѓа со дополнителен 6 црвена капа, 18 креда етикети, 1 пенкало, 1 црвена инка и 1 чистење со четка. Уметност : Други користи вклучуваат вратоврска боја, уметност и занаети, боја, мастило за хена тетоважи, торта декорирање, генерален складирање, и повеќе.Се создаде прекрасна обрасци или зачин работите со домашен сос.) Количина : 16 парчиња, Овие мали стискаш шише се совршени за : 1.Од ketchup, сенф, соја, чили сос, мирудии, суши сос, да масло, јавор сируп, чоколадо, путер од кикиритки, преливи за салата, уметности и занаети, и повеќе.57 инчен/ 40 mm Висина : 6.Материјал : 100% БЕЗБЕДНО и BPA FREE ПЛАСТИКА. Работилница или Гаража : исто Така, корисна околу работилница или гаража за работи како лепак, лубрикант, масло, или било која друга низок до среден вискозитет течности.Уживајте во вашиот живот!.Со креда етикети и напишете го името на сос.Креда етикети и напишете го името на сос.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56

1971 Оригиналното Писмо за Печатење Ретро Т Кошула Роденденски Подарок Гроздобер Т Кошули за Жените Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Quilted вест жените quilted вест жените долг�

DEN 107.76