• Новак
Aopin хексадецимален Страната орев Serrated Страната Хексадецимален Заклучување Ореви, Метрички, Цинк Позлатен, М8, 20Pcs

Aopin хексадецимален Страната орев Serrated Страната Хексадецимален Заклучување Ореви, Метрички, Цинк Позлатен,

DEN 206.64

Достапност
Достапно за нарачка

Прирабница Дијаметар : 16.5 mm / 0.65"; хексадецимален ширина : 13mm / 0.51"; Конец Големина : М8( 0.31" ).Погоден за место каде јазот или вртежен момент треба да се прилагоди.Дизајнот на serration може да се прошири на површината помеѓу орев и работа парче, не се лизга и лесно да се заклучи.Цинк позлатен јаглероден челик, која нуди високо ниво на хемиски и отпорност на корозија.Пакет Содржина : 20 x Хексадецимален Прирабница и Ореви. "AOPIN Шенжен Технологија : .Ние сме биле посветени на деловната филозофија на ""клиентите прво, брза испорака, и core технологијата"", со користење на нашето минато светот топ 500 дизајн на производи, производот производство и контрола на квалитет инспекција акумулации да обезбеди клиенти од целиот свет со висок квалитет и ниска цена MRO На производи, за да се постигне win-win ситуација за корисниците и нас.Се реализира бизнис моделот на едно место набавки, две-регион производство, и глобалната испорака, и се реализира 7*24 часа за лесна конекција и сервиси.".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат