• Новак
uxcell Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака 6Mx25mm 250Kg Оптоварување Капа Полипропилен за Движење на Стока, Зелена, Пакување од 2

uxcell Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака 6Mx25mm 250Kg Оптоварување Капа Полипропилен за Движење на Стока,

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Cam Тока Рака Големина] - Должина на : 6 Метри / 19.68 Ft; Width : 25мм / 0.98 Инч. [Материјал] - На товар вратоврска надолу е езера, доаѓа со cam тока.На рака додава сила и издржливост. [Сила] - Ratchet рака безбедно стегната товари да 250kg / 551 lb.на работното оптоварување граница. [Лесен за употреба] - Рака со камери тока лесно може да се прилагоди за да се обезбеди товар товари на различни големини. [Повеќенаменски] - Cam тока ремени за полнење е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати.Trucking Ремени за Flatbeds и Приколки.Кога превоз ништо од домаќинството да ги превозот гајби, безбедна нив преку врзување надвор и внатре приколки.Lashing Ремени за Професионални Двигатели.Кога ќе се движат мебел, како што се троседот, треба да се стегне движат ќебиња за заштита од гребење.Оваа рака помага да се задржи ќебиња во место.Повеќе, се стегне работи, како што се дрво за да се спречи оптоварување смени во камиони за подобрување на користење на камион простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76