• Новак
Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно M50.8 Надворешниот M81.0 Должина 10мм)

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.Силна отпорност на вибрации кои можат да расклатување.Направен од висок квалитет на carobn челик, за да ги користите.Широко се користи во автомобилската индустрија, железница возило индустрија, бродоградба индустрија, апарати за домаќинство, градежни машини, бизнис машини, електронски производи, инженерски пластика, напредни мебел, алуминиумски умре-кастинг и други industri.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56