• Новак
15PCS Нерѓосувачки Челик Нокти & Педикир Колекции, Професионални Лицето, Cuticle и Ноктите Грижа, Совршен Подарок за Жените и Мажите со Луксузни Црна Случај.

15PCS Нерѓосувачки Челик Нокти & Педикир Колекции, Професионални Лицето, Cuticle и Ноктите Грижа, Совршен Подарок

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

[НАПРАВЕН ОД 100% од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК] Овие нокти клипинг алатки се направени со 100% од Нерѓосувачки Челик.Ова е важно бидејќи нерѓосувачки челик е една од најсилните. [ПОВЕЌЕ ФУНКЦИЈА 15 ВО 1 ЧЕШЛАЊЕ КОМПЛЕТ] Manicuring, pedicuring, веѓа shaping, анти-акни, exfoliating ИТН, само со еден сет и сето тоа е направено. [ПРЕНОСНИ ЛЕСНИ] Сите што треба да направите е да притиснете на погодно копчето се наоѓа на кутија, а тоа отвора многу лесно. [УБАВА ПОДАРОК] совршен надворешното пакување, а може да се користи како подарок на повеќе наврати.Таа е погодна за сите возрасти и унисекс.На пример : роденденски подароци, Божиќ подароци, Нова Година подароци, Валентин подароци, старец подароци, колеги подароци, подароци пријатели, итн. [100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА] Ние се стремиме да се направи само најдобрите Помине клип поставен, ноктите clippers и повеќе, во повеќето достапни цени за нашите клиенти!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56

1971 Оригиналното Писмо за Печатење Ретро Т Кошула Роденденски Подарок Гроздобер Т Кошули за Жените Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Quilted вест жените quilted вест жените долг�

DEN 107.76

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20