• Новак
Американската Терминал ATPW10-100PP 10 Мерач Основно Жица, Виолетова

Американската Терминал ATPW10-100PP 10 Мерач Основно Жица, Виолетова

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Примарна Енергија Жица, 10-Мерач На 100-Метри Најголемиот Дел Гајтанот (Виолетова). 10-Мерач има 0.174-Инчен надворешен дијаметар, 7 Метри должина.Корисна гајтанот големина е погоден за многу различни проекти.Изолирани за Хемиски и Отпорност на Топлина Жици - Висока Температура Оценка. 10 AWG Електрични Заземјување - Чува Безбеден и Сигурен Напонски Нивоа.Американската Терминал ATPW10-100 PP 100' Виолетова, 10 мерач основно жица вклучува трајни ПВЦ надворешниот јакна што е отпорен на вода, нафта, хемикалии, ефикасно и ефективно.Тоа вклучува заробени бакар за високото моменталниот капацитет на носивост и се користи за да се поврзат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телото Издувам Бања Сунѓерот Мека Четка Зелена Против пролизгување Рачка за Постарите Стари Дедовци и Родители

Совети : не се Сеќавам лосион во вашата рака ИЛИ на површината на рачка кога го користат тоа за да се избе

DEN 215.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56