• Новак
Филм Харли Quinn Кул Торба, се Префрлат на Патување за Носење за Префрлање Лајт Конзола и Додатоци, Школка Заштитна Маска Организатор Складирање Кеси со 10 Игра Картич?

Филм Харли Quinn Кул Торба, се Префрлат на Патување за Носење за Префрлање Лајт Конзола и Додатоци, Школка

DEN 2311.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал опис : Најлон + ЕВА + Velvet Size : X 10.2 4.5 X 2 инчи ( 26 X 11.5 X 5.2 cm ).Производ перформанси : Оваа конзола пакет може лесно да се инсталира на вашиот switch конзола, joyson и игра картички, слушалки, полни линии и други мали switch додатоци.Школката се состои од хард ЕВА, водоотпорен, прашина-доказ, носат-отпорни и силен, со сомот внатрешноста, кои можат ефикасно да се заштити безбедноста на играта машина кога паѓа.Додатоци структура : внатрешната мрежа торба има патент за да се спречи додатоци од паѓање.Торбата има 20 игра картичка кеси, со кои се соочува во внатрешноста на чантата, и тоа не е лесно да се изгуби картичка кога носи тоа.Лесно да се Носат : Доаѓа со анти-пропадна се справи со дизајн, ширина и стегање одговара на кривата на нашата рака, која им овозможува удобно носење или патување.Исто така, можете да го ставите во вашата торба да се земе било каде.Перење инструкции : се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Преносни торбичката за Префрлање Лајт, го задржува вашата Switch Лајт безбедно зачувани во секое време.Повеќе за Складирање : мрежа џеб обезбедува безбеден простор за складирање за мали Switch Лајт додатоци како полнење кабел, уво пупки и други мал, но суштински додатоци.Не може да се приспособат на поголеми предмети, како на полначот.Опремен со 20 игра картичка кеси.Тоа може да се одржи до 20 Switch игра картички.Цврсти и Издржливи : Направен од shockproof тешко ЕВА материјал, нема потреба да се грижите за пад.Голема Преносливост : Тоа може да се одржи вашите неопходни додатоци за патување и останува преносливост со Antiskid рака на рака Направи тоа пренослив.Ве молиме Имајте во предвид : Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормално.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Претходно вртежен момент Возачот Прецизни вртежен момент Шрафцигер Прилагодливи Навој сврзувачки елементи Заострување

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2392.56

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20