• Новак
Патникот Страна Хром Огледало за 88-00 C/K 1500 Chevy GMC Камион Приградски Прирачник за Виткање - Делови Линк Број GM1321103

Патникот Страна Хром Огледало за 88-00 C/K 1500 Chevy GMC Камион Приградски Прирачник за Виткање - Делови Линк

DEN 1367.04

Достапност
Достапно за нарачка

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - Сигурен Директна замена автомобилската страна ретровизорите се економски и квалитетна алтернатива за високите цени OE огледало собранија.Сите Сигурен Директни делови се произведени со користење на високо квалитетни материјали и се дизајнирани да ги задоволат ОЕМ спецификации.ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТА - Тоа е многу честа да имаат повеќе варијации на огледало стилови s заеднички да имаат повеќе варијации на замена на делови за секоја година, се направи, & модел.Ве молиме проверете ги Partslink и OE броеви за да се осигура дека вие сте добивање на точни замена. 1999-2000 Кадилак Escalade1992-1994 Chevrolet Blazer1988-1998 Chevrolet C15001992-1999 Chevrolet C1500 Suburban1988-2000 Chevrolet C2500. Partslink Број : GM1321103.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76