• Новак
aceyoon USB C Автомобил Полнач КК 3.0 PD Автомобил Полнач со Двојна USB 12V/24V Max 28W USBC Автомобил Полнач LED Дисплеј Адаптер Компатибилен за XS, XR, Галакси S10, S9, Note 8, Пиксели, 2, 2 XL

aceyoon USB C Автомобил Полнач КК 3.0 PD Автомобил Полнач со Двојна USB 12V/24V Max 28W USBC Автомобил Полнач

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да интелигентна се дистрибуираат полнење струја.0 Излезниот Напон/Тековни : 5 V/3А max, 9 V/2 A max, 12 V/1.Материјали : ABS.Ова ДОВЕДЕ USB C автомобил полнач е погодна за различни големина полнење порта, интелигентни за 12 V-24 V напон, компатибилен за повеќето од автомобил модел, како што се мали автомобили, камиони, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат