• Новак
LOLE Жените Вероника Туника

LOLE Жените Вероника Туника

DEN 527.28

Достапност
Достапно за нарачка

48% Памук, 32% Полиестер, 16% Најлон, 4% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Долг ракав туника.V деколте; Должина 22in.Точка Elle на предната страна.Lole е V-џемпер зрачи топлина и стил со опуштено се вклопуваат.Тоа е зима чудо во нашата Казна Трикотажа, мека, еластична мешавина дека нема да ги тргнеме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20