• Новак
TCBunny 6.6 Нозе Лизгачки Вратата Хардвер Плакарот Поставите Антички Стил (Црна)

TCBunny 6.6 Нозе Лизгачки Вратата Хардвер Плакарот Поставите Антички Стил (Црна)

DEN 488.16

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : Сосема Нов Материјал : Високо Квалитетен Челик Површина : Матирано Црна.Вратата тежина капацитет : 170lb; Одговара на врата завртување на ширина : 36 "Врата панел дебелина : 1 3/8" и 1 3/4 ".Пакетот Вклучува : (1) 79.5" Железница (5) Ѕидот Закачалки (2) Ролки (2) На Врата Застанува (1) Подот Водич.Живот време гаранција : 100% пари гаранција за враќање.Ние сме производство на лизгачки вратата хардвер.Сите предмети се двојно проверени пред да се на пазар.Индивидуалните хардвер е достапна од нашите U. С склад.Ако постои било дел пропуштиле или скршени, што ние можеме да брод на делови за вас во прв пат. *САМО на хардвер е за продажба.Вратата не е вклучена.Пакет се Вклучуваат : - 6.6 Нозете Пред-Drilled Песната [1] : Постојат 5 пред-drilled дупки на патеката, со 16" НИ стандард растојание изгледот.Секоја песна е изграден од страна на еден долг лесна челик, обезбедува непречено и здрав возен рација. - Ролери [2] : Челик стап и полиестер тркалото со топката имајќи ја прави вашата врата, движејќи се stably и тивко - Ѕидот Закачалка [5] : Изолација се користи за монтирање на патеката, со цел да се утврдат песна цврсто и одржување на јазот помеѓу ѕид и песна. - Вратата Упатство [1] : Ова упатство прави вашата врата работи на својот пат. - Вратата Затка [2] : може да се прилагоди на инсталација место на вратата затка да се направи вашата посакувана должина тркалање. - Вратата Анти-скокач [2] : Со инсталирање овие анти-џемпери може да се спречи вратата скокање од железница.САМО хардвер е за продажба.Вратата не е вклучена.Живот време гаранција : TCBunny е Фабрика продавница на кои има свои модерна фабрика со стотици дистрибутери од целиот свет.Сите производи имаат положено за 100 000 пати на користење на тест.Максимална вратата тежина капацитет може да стигне до 280 lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76