• Новак
Bourns Inc. 220 Ohm ±1% 62.5 mW Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 1206 (3216 Метрички), Конкавна, Долго Страна Терминали (Пакување од 500)

Bourns Inc. 220 Ohm ±1% 62.5 mW Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 1206 (3216 Метрички),

DEN 5148.00

Достапност
Достапно за нарачка

Категорија : - Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : - Bourns Inc.Серија : - CAT16. Пакет : - Лента и Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Ролна.Дел Статус : - Активен. 220 Ohm ±1% 62.5 m W Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 1206 (3216 Метрички), Конкавна, Долго Страна Terminals Product Спецификација : Категорија : - Отпорници, Отпорник Мрежи, Arrays Mfr : - Bourns Inc.Серија : - CAT16 Package : - Лента и Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Reel Part Статус : - Active Circuit Тип : - Изолирани- : - 220 Tolerance : - ±1%Број на Отпорници : - 4 Resistor Појавување Сооднос : - -Отпорник-Ratio-Лебдат : - -Број на Пиновите : - 8 Power По Елемент : - 62.5 m WTemperature Коефициент : - ±200ppm/°COperating Температура : - -55°C ~ 125°CApplications : - -Монтажа Тип : - Површина Mount Package / Случај : - 1206 (3216 Метрички), Конкавна, Долго Страна Terminals Supplier Уред Пакет : - 1206 Size / Димензија : - 0.126" L x 0.063" W (3.20 mm x 1.60 mm)Висина - Седиште (Макс) : - 0.024" (0.60 mm)База на Производот Број : - CAT161 : - $0.1300010 : - $0.1140025 : - $0.0792050 : - $0.06160100 : - $0.04400250 : - $0.03432500 : - $0.027281,000 : - $0.019365,000 : - $0.0149610,000 : - $0.0134225,000 : - $0.0123250,000 : - $0.01170.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20