• Новак
2009 Јован Батлер Трио Холограмот Шушка Ламинат Зад Сцената Помине

2009 Јован Батлер Трио Холограмот Шушка Ламинат Зад Сцената Помине

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

2009 Јован Батлер Трио Холограмот Шушка Ламинат Зад Сцената Помине.Ова е Бендови Финалето Прототип за Сите Пристапни Помине кој ќе се користи на турнеја.Оваа помине беше направен за Менаџер име на минуваат и се означени ДЕМО Помине.На задниот дел од помине содржи информации за управување потребни за да се заврши редоследот по Уметник одобри помине.Многу уникатен објект од неверојатно бенд!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76