• Новак
Неблагодарна Работа Ремени Во Светот Motus T900 Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

Неблагодарна Работа Ремени Во Светот Motus T900 Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

DEN 2100.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се препорачува просечната употреба до 1 час дневно, 3-5 пати неделно.8 mm подлога.Ако вие не може да се најде на вашиот бренд или модел нема проблем само ПОРАКА од НАС , Ние сме држава на уметноста и целосно компјутерска, спојувалка за приклучување машини за направени за да се измери појаси.Неблагодарна работа Појас Информации Тип : Стандард 1-Ply, Премија 2-Ply, Комерцијални 2-Ply Профил : Топче за Голф Шема Врвот Боја : Црна Дното Боја : Бела/Сребрена Подмачкување : Силикони или Восок од Главните Карактеристики : Не се Водат Не Работ Навивам Издолжување на 1% Трајно Анти-статички Висока Потпора Врвот Површината Ниско ниво на Бучава Ниска Триење Висока Флексибилност Многу Прифатлива Брзо Delivery Difference Помеѓу Појас Grades Difference помеѓу Стандард 1-ply, Премија 2-ply и Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појаси : Стандард 1-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 1.Конструиран со или СТАНДАРД 1-PLY, ПРЕМИЈА 2-PLY и ЦЕЛОСНА КОМЕРЦИЈАЛНА квалитет, неблагодарна Работа Ремени во Светот одење појаси се совршени за двете комерцијални и станбени трчање.Се препорачува просек за користење до 3 часа дневно, од 3-7 пати неделно.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : неблагодарна Работа Ремени во Светот неблагодарна работа на одење појас се направени да траат.8 mm дебели појас со 1.2 мм подлога.6 mm дебели појас со 0.Овие може исто така да се нарече работи ремени, неблагодарна работа подвижна лента, неблагодарна Работа чекори појас, неблагодарна работа џогирање појас, неблагодарна Работа Работи Појас итн.Било неправилна големина појас не е во парк ќе биде направена веднаш.Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.Ние препорачуваме користење на Премиум 2-ply замена појаси како што се потивок и го направи на построги материјал, понуди повеќе амортизирање и ќе трае многу подолго.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ : неблагодарна Работа Ремени во Светот испорачува неблагодарна работа појаси на повеќе од 185 Земји во светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат