• Новак
BULLYSTICKS и ПОВЕЌЕ Backstrap Говедско месо Тетива - Без Мирис - Премија Дебели Говедско месо Тетива Куче Chews - Backstrap Тетивите за Кучиња

BULLYSTICKS и ПОВЕЌЕ Backstrap Говедско месо Тетива - Без Мирис - Премија Дебели Говедско месо Тетива Куче

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

СИЛЕЏИЈА СТАПОВИ и ПОВЕЌЕ - Нашите Говедско месо Тетива Куче Третира се извори од највисока оценка во сите природни слободни зголеми и трева фед говедско месо.ВИСОКО ПРОТЕИНСКА - Backstrap Тетива Куче Chews се одличен извор на протеини за да ги додадете вашите кучиња' дополнително хранење полк.НИСКО ниво НА МАСТИ - Природно Говедско месо Тетивите за кучиња се намалени маснотии куче џвакање која им овозможува на вашето куче да се консумираат посно протеини додека се уште ужива нешто да се џвака на.НАЈДОБРИ остри кожа АЛТЕРНАТИВА - Силеџија стапови и повеќе нуди најдобри говедско месо тетивите за кучиња кои се одлични алтернативи на остри кожа куче chews.Тие се една состојка, лесно сварлива, и долготрајни третира.НЕМА ПОВЕЌЕ ДОСАДА - се Намали вашите кучиња досада, и да се осигура дека тие нема да се појават на било која од вашите чевли или мебел со овие сите природни куче третира.Силеџија Стапови и Повеќе Backstrap Говедско месо Тетива - (8 Парчиња) Говедско месо Тетива куче chews се сите природни алтернатива на остри кожа куче третира и се лесно сварливи.Тие содржи само една состојка на вратот sinew тетива на бул.Тие се направени од слободен избор трева фед говедско месо, и се извори од само повеќето реномирани на добавувачи.Земја на Потекло : Јужна Америка Гарантира Анализа : Сурова Протеини : 77.33 % Сурова Масти : 6.17 % Влага : 8.73% Сурова Пепел : 7.77%.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76