• Новак
ROOS 7-Форма Бела ПВЦ Обложени Креветот Скала Куки Pack of 4

ROOS 7-Форма Бела ПВЦ Обложени Креветот Скала Куки Pack of 4

DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

〖МАТЕРИЈАЛ〗━ Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена. 〖ГОЛЕМИНА〗━ прибл. 23mm*37mm*90mm/0.91"*1.46"*3.54". 〖ВНАТРЕШНИОТ КУКА ШИРИНА〗━ 30мм/1.18" Внатре Царинење. 〖ШИРОКА ПРИМЕНА〗━ Главно се користи за hooking кревет на кат скала на оградата; исто Така, може да се користи за организирање на вашите предмети за домаќинството или лични предмети. 〖КОЛИЧЕСТВО〗━ Packagge содржина : 4 парчиња куки + монтажа завртки. ◇▁Висок квалитет железна конструкција со ПВЦ обложени, трајни и здрав за употреба, рѓа отпорни и добро рака чувство. ◇▁Може да биде убаво замена куки за вашиот кревет скала. ◇▁Или можете да ги користите овие како helpmates за дома чување и организација, за бесење на различни предмети за домаќинството или лични предмети.Топло потсетници : ◇▁1.Ве молиме овозможи 1-5 mm грешка поради прирачник за мерење. ◇▁2.Ве молиме потврдете го големината внимателно пред да ги купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

1971 Оригиналното Писмо за Печатење Ретро Т Кошула Роденденски Подарок Гроздобер Т Кошули за Жените Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Quilted вест жените quilted вест жените долг�

DEN 107.76